ESPAK AS
Maksja ja kauba saaja: Hankija ja kauba saatja:
ESPAK AS
Viadukti 42
TALLINNA ARTE GÜMNAASIUM
TALLINN 11313
VILDE 62,TALLINN 19200
Registrikood 10077564
Registrikood 75018443
KMKR EE100298369
KMKR
Arveldusarve:
ARVE nr 0515752
Swedbank EE772200221001121246
Kuupäev 31.05.2017
Nordea Pank EE741700017000102629
Maksetähtaeg 21.06.2017
SEB Pank EE051010052004356002
Viitenumber
Viivis 0,15% päevas LHV Pank EE067700771000797396
Nr Artik k e l Ribak ood Kogus Ühik J.Hind Allahindlus Hind Sum m a
Saateleht: 1553042 ANDREI DARSKI
1 PRÜGIKOTT 200l. ELISE 82X125CM 10TK 4742002004322 1 TK 1,83 20,0 % 1,47 1,47
AIA
2 TEIP NIISKUSKINDEL HÕBE 50MM*50M HPX 8711347114634 1 TK 8,25 20,0 % 6,60 6,60
8,07
Saateleht: 1553057 ANDREI DARSKI
1 SÜÜTETABLETID ECO 64TK.1051 5410458116423 1 TK 2,17 20,0 % 1,73 1,73
2 TULETIKUD 583402 4740302005186 1 PK 0,43 19,6 % 0,34 0,34
3 KÜÜRIMISSVAMM SUUR 5TK.380104 9001378700265 1 TK 1,13 20,0 % 0,90 0,90
2,98
Saateleht: 1553065 ANDREI DARSKI
1 TEIP 38*50 MAALRI PH 60C KOLL. 4750707009511 2 TK 1,50 26,1 % 1,11 2,22
2 TEHN.PIIRITUS 1L AP 4743042000398 3 TK 1,98 13,4 % 1,72 5,15
7,37
Saateleht: 1553736 ANDREI DARSKI
1 PIKENDUS 1/4" 150MM 23705 PX3 4006274237056 1 TK 2,75 20,0 % 2,20 2,20
2 TANGID PIKK.45"SL 200MM3826-50 @ 4009313826501 1 TK 8,50 20,0 % 6,80 6,80
3 RIIV JW 372 40 MM 8713776002285 3 TK 0,58 20,0 % 0,47 1,40
4 TERASHARI PUUKÄEP.4 REAL TL 6420613767666 1 TK 1,67 20,0 % 1,33 1,33
5 TERASHARI PLASTIK KÄEP.TL 6420613767703 1 TK 1,67 20,0 % 1,33 1,33
6 KRUVIK.TM PH 1-150 821-150 4607069843164 1 TK 3,08 20,0 % 2,47 2,47
7 KRUVIK.LAPIK TM 5,5*125 815-125 4607069841092 1 TK 2,67 20,0 % 2,13 2,13
17,67
Kokku käibemaksuta 36,08
Käibemaks 20 % 7,22
Kok k u 43,29
Dokumendi väljastas: Janno Puusepp Kaup / teenus kätte saadud:
Allkiri ............................................................
Autojuht: ...................................................... Allkiri ..............................................................
Nimi / allkiri / auto reg.nr
ÜLEKANDE LAEKUMIST SAAB KONTROLLIDA TÖÖPÄEVITI 8.00-15.00 TEL. 6512307
Kauplus 3 Arve 0515752 Leht 1
Saatja: Rein Luhaorg </O=EESTI KV/OU=EXCHANGE ADMINISTRATIVE GROUP (FYDIBOHF23SPDLT)/CN=RECIPIENTS/CN=C596A13572EB4189B466770D6EADC4ED-REIN LUHAORG>
Saaja: Kaitseressursside Amet, 'Sirje Ebral' (
[email protected])
Teema: Tallinna Arte Gümnaasiumi I pa muudetud aruanne
Tere
Saadan teile uue Tallinna Arte Gümnaasiumi riigikaitseõppe I pa
laagrite ja õppekäikude kuluaruande vastavalt lepingule nr 37
10.02.2017.
Muudatuse põhjustas Espakilt koolile esitatud arvel nr 0515752 olev 1
sendine liitmisviga võrreldes Espakist poest saadud saatelehega 1553057.
Palun asendada 29. juunil saadetud aruanne
Lugupidamisega
kapten Rein Luhaorg
Tallinna Arte Gümnaasiumi
riigikaitseõpetaja
*** AMETIALASEKS KASUTAMISEKS ***
Selles e-kirjas sisalduv teave (kaasa arvatud manused) on mõeldud
ametialaseks kasutamiseks ning seda võivad kasutada vaid e-kirja
adressaadid. E-kirjas sisalduvat teavet ei tohi ilma saatja selgelt
väljendatud loata edasi saata ega mistahes viisil kõrvalistele isikutele
avaldada. Juhul, kui Te olete saanud käesoleva e-kirja eksituse tõttu,
teavitage sellest koheselt saatjat ning kustutage e-kiri oma arvutist.
This e-mail and any attachments may contain confidential and privileged
information. If you are not the intended recipient, please notify the
sender immediately by return e-mail, delete this e-mail and destroy any
copies. Any dissemination or use of this information by a person other
than the intended recipient is unauthorized and may be illegal.